اخبار و رویدادها

آئین افتتاحیه دوره های آموزشی صیانت از حقوق شهروندی و اخلاق حرفه ای با محوریت اخلاق حسنه اسلامی

آئین افتتاحیه دوره های آموزشی صیانت از حقوق شهروندی و اخلاق حرفه ای با محوریت اخلاق حسنه اسلامی

نویسنده: op/چهارشنبه, 29 دی,1395/دسته ها: دسته اخبار

رتبه بندی این مطلب:
1/0

آئین افتتاحیه دوره های آموزشی صیانت از حقوق شهروندی و اخلاق حرفه ای با حضور  مسئولین و معاونین شهرداری و شهردار ارومیه جنای آقای دکتر حضرت پور و  سخنرانی حجت الاسلام  والمسلمین حاج آقای ارجمندی رئیس حوزه علمیه امام خمینی (ره)

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه: صبح روز سه شنبه مورخه 95/10/28  افتتاحیه دوره آموزشی صیانت از حقوق شهروندی در محل آموزش ضمن خدمت شهرداری ارومیه  در جمع کثیری از پرسنل خدوم مدیریت پیشگیری با حضور دکتر حضرت پور شهردار محترم ارومیه برگزار گردید.

دکتر حضرت پور اظهار داشتند :صیانت از حقوق شهروندی مهم ترین وظیفه مدیریت شهری می باشدو رضایت 85 درصدی شهروندان از شهرداری ارومیه نشانه ارج نهادن به حقوق شهروندی میباشد.

وی با بیان اینکه آموزش  رکن رسیدن به رضایمتندی یک مجموعه است، گفت: نیروی انسانی نقش اصلی در توسعه را دارد و این امر مهم نباید مورد غفلت قرار بگیرد .

و همچنین حجت الاسلام والمسلمین ارجمندی رئیس حوزه علمیه امام خمینی (ره) به ایراد سخنرانی پرداخت و به بیان توصیه هایی از دین مبین اسلام بر حقوق شهروندی و توجه ویژه ادارات و سازمان های تابعه بر آن تاکید کردند.

 

در پایان پرسنل خدوم مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه در دوره آموزشی صیانت از حقوق شهروندی و اخلاق حرفه ای با حضور استاد دانشگاه دکتر  کریم  سعید شعبانلو شرکت کردند.

دکتر  کریم سعیدشعبانلو اظهار داشتند :اخلاق حرفه ای عبارت است از بیان اصول عقاید و قوانین اخلاقی که هر فرد به مقتضای شغلی که دارد باید آنها را رعایت کنند . در این رویکرد اخلاق حرفه ای ، کار و شغل معادل یکدیگر دانسته می شود

 

 

 

 

روابط عمومی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه

Print

تعداد نمایش ها (76)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
Search

مهندس بهروزفریورنیا 

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری ارومیه

 

نظر سنجی

عملکرد این سازمان را چگونه ارزیابی می کنید؟
ثبت نظر 
دی ان ان